MAKE-UP NA KAŻDĄ OKAZJĘ
ŚLUBNY                     DZIENNY               WIECZOROWY            BIZNESOWY          SESJE ZDJĘCIOWE
Profesjonalny makijaż

Makijaż zawsze był dla mnie pasją. Wieloletnie doświadczenie pracy przy sesjach zdjęciowych, makijażach ślubnych, oraz różnego typu eventach sprawiło, że wykonuje usługi makijażu na bardzo wysokim poziomie. Proponuje profesjonalne usługi makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Modelowanie i stylizację oprawy oka – brwi i rzęs – w tym trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs.
Makijaż wieczorowy
Makijaże wykonywane są według panujących trendów, ale przede wszystkim do typu urody. Aby określić typ urody wykorzystuje analizę kolorystyczną. Makijaż wieczorowy jest mocniejszy od makijażu dziennego.Do jego wykonania możemy użyć bardziej intensywnych barw. Oko może zostać bardziej podkreślone, na przykład w stylu smooky eyes, a usta pozostaną naturalne, z odrobiną błyszczyku. Możemy też postąpić odwrotnie – intensywnie zaakcentować usta, mocno wytuszować rzęsy, a oko tylko lekko rozświetlić. Kosmetyki, na których pracuje są najwyższej jakości m.in.: smashbox, clinique, kryolan, estee lauder, inglot, peggy sage, artdeco, gosh, make up forever itp. Całość makijażu utrwalana jest krok po kroku – począwszy od bazy, po fixi-power i fixer spray, które gwarantują trwałość makijażu przez minimum 16 godzin. Bogatsze portfolio makijaży wieczorowych, ślubnych, oraz charakteryzacji znajdziecie Państwo na facebooku.
Makijaż ślubny
Jedna z najważniejszych chwil w życiu, zasługujesz na makijaż, który powinien być wykonany przez profesjonalistę, aby w dyskretny i subtelny sposób podkreślić Twoje piękno. Makijaż ślubny to rodzaj makijażu, który łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Podkreśla rysy twarzy, piękno urody, a z drugiej strony ma ukryć ewentualne niedoskonałości. Ma być jak druga skóra, idealnie wtapiać się w pozostałość. Musi przetrwać kilkanaście godzin i ciągle wyglądać świeżo. Makijaż kilkakrotnie w trakcie jego wykonywania jest utrwalany specjalnie do tego przeznaczonymi produktami, w taki sposób by utrzymał się w stanie niezmienionym przez minimum 16 godzin, a Pannie Młodej dał poczucie lekkości i poczucie piękna…
Wykonuje także tzw. kamuflaż dla pana Młodego, zasłoni niedoskonałości cery, zaczerwienienia, zasinienia – jest niewidoczny.
Eventy
Przy współpracy z drugą kosmetolog oferujemy Państwu obsługę wieczorów panieńskich: makijaże wraz z pakietami zabiegowymi, podczas których zadbamy nie tylko o piękny makijaż, ale także o waszą skórę. W pakiecie zabiegi są dobrane w taki sposób byście mogły w pełni skorzystać z oferty gabinetu podczas wieczornej zabawy. Bez wychodzenia z domu. Atrakcyjne ceny przy większej ilości osób. Jestem chętna do współpracy przy różnego typu eventach. Makijaż artystyczny pozwala zrealizować najrozmaitsze projekty. Na potrzeby filmu, reklamy, sesji, zabawy lub na indywidualne zamówienie wykonuje makijaże twarzy lub ciała. Przy użyciu mocnych pigmentów, brokatów, sztucznych rzęs, piór, cyrkonii – możemy przeistoczyć się w kogoś zupełnie innego i niecodziennym wizerunkiem podkreślić własną osobowość. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty.
Twarz jest jak płótno - podczas malowania może powstać arcydzieło...